Film Childisha Gambino i Rihanny na Amazonie tylko 18 godzin

11 kwietnia 2019
ok. 2 minut czytania

Premiera została zapowiedziana na północ 13 kwietnia. W Polsce będzie wtedy 9 rano. Produkcja będzie dostępna przez 18 godzin.

Szczegóły produkcji nie są znane, ale za kamera stanął Hiro Murai, z którym Childish Gambino współpracował przy okazji teledysku „This Is America”. W filmie poza wokalistką i raperem gra także znana z „Czarnej Pantery” Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Reklama projektu z datą 13 kwietnia pojawiła się a Spotify. Tego samego dnia Childish Gambino zagra koncert na Coachelli.

Donalda Glovera można było zobaczyć w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” jako Lando Calrissiana. Muzyczny dorobek artysty zamyka album „Awaken, My Love!” z 2016 roku.

Ostatnia płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz „Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na „Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.