Film Flying Lotusa latem 2017

22 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Wszechstronny artysta, który naprawdę nazywa się Steven Ellison i pochodzi z Los Angeles, napisał scenariusz i wyreżyserował film „Kuso”, który jest mieszanką horroru i komedii. Jest też głównym autorem muzyki, chociaż na soundtracku pojawiają się również kompozycje Aphex Twina i Thundercata.

Obraz został już pokazany na festiwalu Sundance na początku 2017 roku. Latem ma trafić do rozpowszechniania za pośrednictwem internetowych serwisów dystrybuujących filmy. Flying Lotus nie może się nacieszyć tym faktem, bo realizacja „Kuso” wiele go kosztowała. – Prawie zwariowałem – napisał na Twitterze. – Wiele poświęciłem, ale i wiele się nauczyłem. Mam nadzieję, że część z was polubi ten film.

W filmie „Kuso” pojawia się między innymi George Clinton (Parliament, Funkadelic). Pod tym adresem można obejrzeć oficjalny trailer.

Przypomnijmy, że Flying Lotus wystąpi 20 czerwca w warszawskiej Progresji w ramach Brainfeeder Showcase.

Flying Lotus, znany również jako Captain Murphy, jest producentem i założycielem Brainfeeder. Wydawnictwem „1983” otworzył ścieżkę niemal nowemu gatunkowi muzycznemu, opierającemu się na elektronicznym, jazzowym hip-hopie. Jego ostatnia studyjna płyta to „You’re Dead!” z 2014 roku.