Filmowa partnerka Justina Timberlake’a

12 marca 2004
ok. 1 minuta czytania

Aktorkę można już od dzisiaj podziwiać na polskich dużych ekranach w komedii familijnej „Fałszywa dwunastka”. Teraz wystąpi jako ukochana postaci Timberlake’a w produkcji „Edison”, której realizacją zajmują się studia Millennium Films/Emmett Furla Films.

Akcja obrazu koncentruje się na młodym dziennikarzu (Timberlake), który odkrywa aferę korupcyjną w środowisku policjantów. Zdając sobie sprawę, iż zadanie go nieco przerasta, bohater decyduje się na przymierze z podstarzałym i zniechęconym do zawodu reporterem (Morgan Freeman) oraz z jednym z najlepszych śledczych z prokuratury okręgowej (Kevin Spacey). W filmie pojawi się także raper LL Cool J, Rachel Spector i Katya Virshilaf.

Produkcją filmu zajmują się Randall Emmett i George Furla oraz John Thompson. Budżet projektu przewidziany jest na 25 milionów dolarów. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest David Burke. Zdjęcia do obrazu rozpoczynają się w najbliższą sobotę w Vancouver.

Perabo w najbliższym czasie wystąpi również w filmie „The I Inside”, w którym partnerować jej będzie Ryan Phillippe. W planach aktorki jest także udział w produkcji „A Piece of My Heart”, w której w głównej roli męskiej zobaczymy Martina Hendersona. Wcześniej Piper zagrała w obrazach „Lost And Delirious” i „Wygrane marzenia”.