Finneas pisze muzykę dla Shailene Woodley

11 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

Finneas, brat Billie Eilish i główny współpracownik, nagrywa muzykę do filmu \”The Fallout\”. W filmie wyreżyserowanym przez Megan Park Jenna Ortega wciela się w Vadę, nastolatkę, która \”jest w emocjonalnym kryzysie po po szkolnej tragedii\”. W filmie grają też Shailene Woodley, Julie Bowen i Maddie Ziegler.

– Finneas wniósł do postaci poziom empatii, który mógł pochodzić tylko od kompozytora z tego samego pokolenia – mówi producent Peymon Maskan. – Jest młody, więc może odnieść się do historii w osobisty sposób, co było głównym powodem, dla którego go rozważaliśmy. Ale żeby opowiedzieć tę historię z wnikliwością, potrzeba artystycznej dojrzałości. Finneas to wyjątkowy artysta, który może zaoferować jedno i drugie. Kiedy on i reżyser Megan Park odbyli pierwszą rozmowę o filmie, myślę, że wszyscy wiedzieliśmy, że jest idealnym kompozytorem do filmu.

Finneas niedawno wyprodukował nowy singiel Billie Eilish i Rosalii \”Lo Vas a Olvidar\”. Wcześniej w tym miesiącu udostępnił własną piosenkę \”American Cliché\”.