FKA twigs, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Big Thief oraz Foals na Open’erze

13 grudnia 2019
ok. 1 minuta czytania

Po tegorocznym, zbierającym doskonałe recenzje albumie „Magdalene” pora na koncert FKA twigs na Open’erze 2020. Jedna z najbarwniejszych artystek tej dekady wystąpi w Gdyni 4 lipca.

Martin Garrix to od kilku lat absolutny top najlepszych DJ-ów na świecie. Jeden z najbardziej utytułowanych producentów zamknie tanecznie piątkowy wieczór na Orange Main Stage 3 lipca.

Uwielbiamy i czekamy na Michaela Kiwanukę, jednego z najciekawszych brytyjskich artystów ostatnich lat. W ubiegłym miesiącu kolejny fenomenalny album, a pod sceną widzimy się 3 lipca w Gdyni.

Rockowe objawienie ostatnich lat i dwa tegoroczne albumy na 3 i 13 miejscu najlepszych płyt według Pitchforka. Zespół Big Thief wystąpi w Gdyni 2 lipca na Alter Stage.

Dwie części albumu „Everything Not Saved Will Be Lost” to tegoroczny projekt grupy Foals, który zebrał świetne recenzje i dał im pierwsze w karierze miejsce na szczycie sprzedaży w UK. Zagrają na Orange Main Stage.

Na Open’er Festival 2020 wystąpią A$AP Rocky, Big Thief, FKA twigs, Foals, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, Kendrick Lamar, Taylor Swift, Thom Yorke, Twenty One Pilots. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020.