Flow i Skubas pili i palili

19 marca 2019
ok. 1 minuta czytania

Warszawska artystka Flow, na poszukiwanie inspiracji, wybrała się w długą, samotną podróż dookoła świata. W trakcie tejże podróży, poznała wyjątkowych artystów – muzyków, śpiewaków, poetów, tancerzy, fotografów, filmowców, projektantów. Słuchała, wąchała, czuła, śledziła, obserwowała, podglądała.

Efektem tych doświadczeń jest klip do piosenki „PiliPalili”, napisanej przez Flow, skomponowanej przez Skubasa i wspólnie wykonanej. Utwór nagrany został w Barcelonie, pod okiem Flow i Dava Bianchi, producenta z Nowego Yorku. Zagrali jazzowi muzycy z Havany, stree-artowcy z Meksyku i Brazylii, oraz muzycy flamenco. Niesamowite rytmy wytańczyła i wyklaskała flamenca z Argentyny – Barbara Balbo.

Obraz autorstwa Flow, zrealizowany został w pełnej kolorów i kipiącej od emocji i rytmów flamenco Andaluzji. Gościnnie zatańczył jeden z czołowych, młodych tancerzy flamenco Julio Ruiz, a kosmiczne kostiumy to efekt współpracy między innymi z projektantem Antonio Sicillią, w którego kreacjach występuje Rosalia.