Flying Lotus wkrótce z Andersonem .Paakiem

12 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Wprawdzie uwaga Flying Lotusa skupiona jest na razie przede wszystkim na jego debiucie reżyserskim „Kuso”, który będzie mieć premierę podczas festiwalu Sundance, ale twórca z Los Angeles nie zapomina również o muzyce. Okazuje się, że wkrótce, jak określił to sam Flying Lotus, poznamy piosenkę, którą stworzył do spółki z Andersonem .Paakiem.

Co ciekawe, informacja wyszła na jaw po tym, jak jeden z fanów zasugerował na Twitterze, że dobrze by było, aby Lotus i .Paak nagrali coś razem. Flying Lotus odpisał na to: „Taka kolaboracja istnieje, poznacie ją wkrótce”. Tweeta można sprawdzić tutaj.

Flying Lotus naprawdę nazywa się Steven Ellison i tworzy eksperymentalną muzykę łączącą hip-hop i elektronikę. Dorobek Amerykanina zamyka album „You’re Dead!” z 2014 roku.

Anderon .Paak jest nominowany do dwóch nagród Grammy, dla najlepszego debiutanta oraz za najlepszy współczesny album z muzyką miejską (Best Urban Contemporary Album) za płytę „Malibu” z 2016 roku. Amerykanin w 2017 pojawi się w Polsce. Będzie supportować Bruno Marsa podczas jego koncertu w krakowskiej Tauron Arenie 27 maja.