Four Tet też poprawia Rihannę

2 czerwca 2016
ok. 1 minuta czytania

Kieran Hebden, jak naprawdę nazywa się artysta, wziął na warsztat numer „Kiss It Better”. Nagranie po jego obróbce można znaleźć w serwisie Tidal. Razem z remiksem Kaytranady składają się one na EP-kę, którą uzupełniają jeszcze dwa remiksy. Całość dostępna jest tutaj.

Dla porównania pod tym adresem znajduje się oryginał.

Numer „Kiss It Better” pochodzi z ostatniej płyty Rihanny „Anti”. Longplay miał premierę w styczniu 2016 roku. W ramach promocji dzieła 5 sierpnia wokalistka zaśpiewa na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ostatnie dzieło Four Teta, „Morning/Evening”, ukazało się w czerwcu 2015 roku. Muzyk niedawno opublikował nowe nagranie – „TrackI’veBeenPlayingOnRadio+StuffSeemsNiceThing2DropBecauseSmashingItOnInternetShouts2B.UFO+A.Naples” – po tym, jak jego profil na SoundCloud, osiągnął milion użytkowników.