Fred Durst i dilerzy amfetaminy

21 grudnia 2006
ok. 1 minuta czytania

Film opowiada historię Ronniego Reno, byłego aktora telewizyjnego, który desperacko próbuje wrócić do zawodu. Pewnego dnia, z powodu śnieżycy bohater trafia do miasteczka w Nevadzie, w którym rządzą niepodzielnie dilerzy amfetaminy. Reno musi połączyć siły z byłymi kolegami z telewizji, aby uratować siebie i sterroryzowanych mieszkańców miasta.

Scenariusz został napisany przez Jasona Wilesa oraz Shema Bittermana. Obaj, wraz z Kurtem Tuffendsamem, Markiem Koettingiem, Michaelem O’Shea i Tomem Rookerem, wyprodukują obraz.

Durst, znany przede wszystkim jako wokalista formacji Limp Bizkit dał już się poznać jak aktor. Muzyk ma na koncie takie filmy, jak „Sorry, Haters” czy „Population 436”. Artysta zadebiutuje wkrótce jako reżyser niezależnym obrazem „The Education of Charlie Banks”.

Dyskografię Limp Bizkit zamyka zestaw największych przebojów – „Greatest Hitz” z listopada 2005 roku. Ostatni regularny longplay Amerykanów to „Results May Vary” z września 2003 roku, po którym w maju 2005 roku kapela wydała jeszcze EP-kę „The Unquestionable Truth (Part 1)”.