Freddie Mercury wrócił do swojej dziewczyny

4 stycznia 2019
ok. 1 minuta czytania

Plotki o związku aktorów pojawiały się już od jakiegoś czasu szczególnie, że para pokazywała się wspólnie na imprezach. Teraz Rami Malek podczas przemówienia na Palm Springs Film Festival potwierdził, ze związał się z Lucy Boynton.

Lucy Boynton w filmie „Bohemian Rhapsody” zagrała Mary Austin, dziewczynę Freddiego Mercury’ego i jego „jedyną prawdziwą miłość”.

Niedawno piosenka „Bohemian Rhapsody” została najczęściej pobieraną cyfrowo kompozycją z XX wieku, a film „Bohemian Rhapsody” pobił inny rekord. Stał się najbardziej dochodową muzyczną produkcją w historii. Wcześniej rekord należał do musicalu „Mamma Mia”. Jeśli chodzi o stricte muzyczne biografie najwyżej do tej pory znajdował się film „Straight Outta Compton” opowiadający o grupie N.W.A.

W roli głównej w „Bohemian Rhapsody” występuje znany z serialu „Mr. Robot”, Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak „Bohemian Rhapsody”, „We Are The Champions”, „Under Pressure”, „Radio Ga Ga”, „A Kind Of Magic”, „I Want It All” czy „Innuendo”. Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.