Frontman Arcade Fire w filmie z Keanu Reevesem

10 czerwca 2020
ok. 1 minuta czytania

Frontman Arcade Fire, który gra członka rady z przyszłości, podzielił się wiadomością na Instagramie. – Jestem dumnym i skromnym członkiem rady, utworzonej dzień po obaleniu byłego prezydenta \”Basement Boya\” w listopadzie 2020 roku – napisał muzyk.

\”Bill & Ted Face the Music\” to sequel \”Szalonej wyprawy Billa i Teda\”. Do tytułowych ról wrócili Keanu Reeves i Alex Winter.

Bohaterami filmów \”Fantastyczne przygody Billa i Teda\” oraz \”Szalona wyprawa Billa i Teda\” byli dwaj nastolatkowie podróżujący w czasie. W trzeciej części zatytułowanej \”Bill & Ted Face the Music\” bohaterowie nie są już nastolatkami (minęło w końcu 27 lat) lecz panami w wieku średnim z rodzinnymi obowiązkami na głowie. Ciągle jednak chcieliby napisać najlepszą piosenkę na świecie i uratować świat. W tym celu wyruszają do przyszłości, by ukraść hit od siebie z przyszłości.

Twórcy oryginalnych filmów Chris Matheson i Ed Solomon napisali scenariusz. Za reżyserię odpowiada Dean Parisot. Premiera planowana jest na 21 sierpnia 2020 roku.

Arcade Fire to alternatywno-rockowa formacja z Kanady. Ich album \”The Suburbs\” (2011) został nagrodzony Grammy. Na koncie mają też statuetki Brit, Juno czy NME. Ostatni longplay zespołu \”Everything Now\” pochodzi z lipca 2017 roku.

Win Butler has confirmed he\’s indeed in #BillandTedFaceTheMusic [instagram: djwindows98] pic.twitter.com/57wfdXTil4— Arcade Fire Tube (@ArcadeFireTube) June 9, 2020