Future i The Weeknd razem w metrze

23 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideoklip wkrótce będzie mieć premierę. Na razie poznaliśmy zdjęcia z planu, które zarówno Future, jak i The Weeknd ujawnili na swoich profilach na Instagramie. Znajdują się one pod tym i pod tym linkiem.

Na fotkach widać, że część zdjęć do utworu „Comin Out Strong” powstała w metrze. Zdjęcia odbyły się w Toronto, w Kanadzie.

Piosenka pochodzi z wydanej niedawno płyty Future’a „HNDRX”. Producentami są Detail, Major Seven i Mantra.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci, i nagrania „Wicked Games”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem „Kiss Land”. Na drugi longplay „Beauty Behind the Madness” fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój „Earned It” na ścieżkę muzyczną „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey. 30 czerwca dwukrotny laureat Grammy wystąpi na Open’erze.

Future pochodzi z Atlanty. Poza regularnymi albumami, na koncie ma też kilka bardzo dobrze przyjętych mikstejpów, jak „Monster” czy „Beast Mode”.