Gaba Kulka w twoim domu i kinie

8 listopada 2010
ok. 1 minuta czytania

Materiał zarejestrowano w klubie Studio, w Krakowie, niemal dokładnie w połowie Trójka Tour, na której Gaba występowała u boku Czesław Śpiewa i Dick4Dick

– Zagraliśmy wtedy wybrane piosenki z płyt „Hat, Rabbit” i „Out” a także kilka coverów i wcześniej oficjalnie niewydany (ale znany z „Bewteen Miss Scylla and a Hard Place”) utwór „Shoes” – wyjaśnia artystka. – Dodatkowo, koncertowi towarzyszy krótki dokument z trasy „3 For the Road” – nakręcony przez Kasię Pałetko i Maćka Szupicę (z pewną pomocą kamerek mojej i Czesia), a zmontowany pod czujnym okiem Maćka – w którym staraliśmy się przybliżyć nasze wzloty i upadki podczas tej wspaniałej podróży. Jeśli kiedyś zastanawialiście się jak brzmi „Creep” Radiohead po zamianie wszystkich „r” na „d” to jest film dla was.

W dodatkach pojawią się także piosenka „Devil’s Headlights” (nagrana niegdyś na „Hat Rabbit”) – dotąd dostępna tylko jako mp3 – z pokazem kilkudziesięciu zdjęć z trasy oraz teledysk „Niejasności”.

24 listopada w warszawskiej Kinotece (PKiN) odbędzie się specjalny pokaz koncertu i dokumentu. Początek seansu o godzinie 20.00. Bilety w cenie 25 złotych można rezerwować bezpośrednio w Kinotece.