Generation Kill i Heathen rozgrzeją przed Amon Amarth

10 czerwca 2013
ok. 2 minut czytania

Heathen to zespół, który pierwszy longplay nagrał w 1987 roku. Od tego czasu dyskografia zespołu powiększyła się jedynie o trzy wydawnictwa, ponieważ zespół miał blisko dziesięcioletnią przerwę w działalności. Ich powrót został entuzjastycznie przyjęty przez fanów metalowego grania, a album „The Evolution Of Chaos” udowodnił, że stara załoga cały czas wie jak powinno się grać thrash pełen pasji i wściekłości. Heathen, od czasu reaktywacji wystąpił w roli gościa specjalnego praktycznie największych bandów w branży, pokroju Testament, Kreator, Destruction czy Sepultura.
Generation Kill założony został przez Roba Dukesa (Exodus) i Roba Moschettiego (Pro-Pain/ M.O.D.) w 2008 roku. Grupa ma w dorobku tylko jedno wydawnictwo „Red, White and Blood”. Będzie to wyjątkowa okazja zobaczyć formację w akcji, ponieważ ten skład dosyć rzadko koncertuje w Europie.

Przypomnijmy, że metalowcy ze Szwecji odwiedzą nasz kraj w ramach promocji albumu „Deceiver Of The Gods”, który ukaże się 25 czerwca nakładem Metal Blade Records. W koncertowym repertuarze zapewne nie zabraknie takich utworów jak „The Pursuit Of Vikings” czy „Twilight Of The Thunder God”.

Oto harmonogram imprezy:
18:30 – drzwi
19:00 – 19:30 – Generation Kill
19:50 – 20:30 – Heathen
21:00 – … – Amon Amarth

Bilety: 90 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu).

Bilety systemowe dostępne w bileteriach sieci Ticketpro, Ebilet oraz Biletin (m.in. Saturn, Empika, Media Markt).

Bilety kolekcjonerskie dostępne w klubie Studio, sklepie Metal Shop ul. Długa oraz w Katowicach w sklepie All.