George Ezra śpiewa karaoke i pije piwo

13 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

W klipie widzimy muzyka w niemal pustym klubie na scenie śpiewającego karaoke. Podczas występu George Ezra raczy się piwem. W piosence „Saviour” udzielają się First Aid Kit.

Drugi studyjny krążek artysty „Staying At Tamara’s” trafi do sprzedaży 23 marca na CD, winylu i w formatach cyfrowych. Płyta ukaże się trzy lata od premiery „Wanted On Voyage”, z której pochodzą takie hity jak „Budapest”, „Barcelona”czy „Blame it on Me”. Jak zapowiada muzyk – będzie to materiał o eskapiźmie, marzeniach, lękach i miłości.

Podobnie jak „Wanted On Voyage”, „Staying At Tamara’s” również zainspirowały podróże, a konkretnie czary na wyspie Skye, świńska farma w Norfolk, dawna obora z mąką kukurydzianą w Kent, przerobiona stodoła w północnej Walii czy Airbnb w Barcelonie, którego właścicielką była tytułowa Tamara. Efektem doświadczeń z tych miejsc jest – jak tłumaczy twórca „zachęcający do pstrykania palcami, błyszczący mosiądzem album do rzucania włosów na wiatr” pełen pozytywnej energii, zaangażowany i skłaniający do przemyśleń.

George Ezra wystąpi 20 października w warszawskiej Progresji.