Gerard Way z piosenką do \”The Umbrella Academy\”

9 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

W numerze zatytułowanym \”Here Comes the End\” wokalistę My Chemical Romance wspiera Judith Hill. – Miałem pomysł na tę piosenkę, gdy powstawał pierwszy sezon, ale nim się obejrzałem był już 2020, świat wrócił się do góry nogami i kończyłem ją w surrealistycznych okolicznościach.

Premiera singla \”Here Comes the End\” zbiegła się w czasie z prezentacją zwiastuna drugiego sezonu produkcji Netfliksa.

\”The Umbrella Academy\” przedstawia losy superbohaterów adoptowanych w przeszłości przez zamieszkującego Ziemię kosmitę. Kiedy ojciec szóstki, Reginald Hargreeves, umiera, bohaterowie muszą kontynuować jego misję ocalenia planety. W serialu grają Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, David Castañeda, Robert Sheehan oraz Aidan Gallagher, a także Colm Feore, Cameron Britton, Adam Godley, Kate Walsh i Ashley Madekwe.

W nowych odcinkach bohaterowie przenoszą się do 1963 roku, gdy zastrzelono Johna F. Kennedy\’ego. Nowe odcinki pojawią się 31 lipca.

Za komiks \”The Umbrella Academy\” Gerard Way został wyróżniony prestiżową branżową nagrodą Eisnera.

Grupa My Chemical Romance miała w tym roku wznowić działalność i ruszyć w trasę. Plany koncertowe zostały jednak przełożone na 2021 rok. My Chemical Romance 20 grudnia 2019 roku zagrali pierwszy koncert od 7 lat w Los Angeles. \”Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys\” to ostania płyta zespołu z 2010 roku.