Ghostface Killah z nowym singlem

28 maja 2014
ok. 1 minuta czytania

„Six Degrees” ukaże się 24 czerwca nakładem Lex Records. Drugą stronę 10-calówki wypełni instrumentalne „Tone’s Rap” BadBadNotGood. Z nowym numerem Ghostface Killah i BadBadNotGood, w którym gościnnie rapuje Danny Brown, można zapoznać się pod tym adresem.

BadBadNotGood to jazzowe trio z Toronto. W skład zespołu wchodzą Matthew Tavares, Chester Hansen i Alexander Sowinski. Grupa współpracowała wcześniej m.in. z Tylerem, The Creatorem i Frankiem Oceanem. Dyskografię BadBadNotGood zamyka album „III” z 6 maja 2014 roku.

Ostatni krążek Daniela Dewana Sewella, jak naprawdę nazywa się Danny Brown, ukazał się w październiku. Na „Old” znalazł się utwór „Kush Coma” z udziałem A$AP-a Rocky’ego. W 2013 roku stacja MTV nazwała Browna jedną z najbardziej unikatowych postaci w rapowym świecie w ostatnich czasach.

Ostatni longplay Ghostface Killah to „Twelve Reasons to Die” z kwietnia 2013 roku. Wkrótce ukaże się nowy album legendarnej formacji Wu-Tang Clan, w której skład wchodzi Ghostface Killah. Krążek „A Better Tomorrow” trafi do sklepów w lipcu.