Gitarzysta Mastodon oświadczył się na koncercie

2 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Brent dorastał niedaleko Birmingham, w miasteczku Helena. Wciąż w tych stronach mieszka jego ukochana babcia, którą muzyk zaprosił na scenę podczas koncertu. Filmik ze starszą panią podziwiającą wnuka podczas pracy, można zobaczyć tutaj.

Filmik nakręciła i zamieściła Raísa Moreno, dziewczyna Brenta Hindsa, której gitarzysta oświadczył się podczas koncertu. Jeden z fanów uwiecznił ten moment smartfonem i można go obejrzeć na tej stronie.

Plany matrymonialne nie przeszkodzą Brentowi Hindsowi w pojawieniu się z zespołem w Gdańsku. Mastodon wystąpi u nas 4 lipca w klubie B90. Będzie promować wydaną 31 marca 2017 roku płytę „Emperor Of Sand”.

Mastodon to amerykańska metalowa formacja, która działa od 2000 roku. Wśród sympatyków bandu znajdują się Metallica, Pearl Jam, Queens of the Stone Age, CeeLo Green i Feist. W 2011 roku osiągnęli 10. pozycję na liście Billboard Top 200, a singel „Curl of the Burl” zaliczył dwukrotną nominację do Grammy. Poprzedni longplay kapeli to „Once More 'Round the Sun” z czerwca 2014 roku. Zestaw dotarł do wysokiej szóstej pozycji na „Billboardzie” i znalazł się na pozycji dziesiątej na Wyspach.