Grupa baletowa w teledysku Papa Roach

29 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Klip powstał w Luksemburgu, w czasie gdy zespół odbywał europejską trasę koncertową. Zdjęcia zrealizowano w średniowiecznym zamku w Beaufort. Muzykom towarzyszyła trupa baletowa, DanceXperience. Za choreografię odpowiada ceniony w środowisku współczesnego tańca Alex Lopes, a reżyserią całości zajął się Bryson Roatch.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

– Napisaliśmy „None Of The Above” pod koniec sesji „Crooked Teeth”. – Chcieliśmy stworzyć klasyczny, rockowy hymn, ale taki, który trafiłby też do młodszego pokolenia.

Longplay „Crooked Teeth” miał premierę w maju 2017 roku. Nad brzmieniem czuwali Nicholas „RAS” Furlong i Colin Brittain.

Zespół Papa Roach założony został w 1993 roku. Sukces zapewnił sobie albumem „Infest” (2000), który uzyskał status potrójnej platyny. Pochodzący z longplaya numer „Last Resort” do dziś jest największym hitem kapeli. Kolejne krążki również były ciepło przyjmowane przez fanów, szczególnie „Getting Away With Murder” z 2004, który pokrył się platyną. Łącznie płyty Amerykanów sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie.