Grupa Kasabian uratowała małżeństwo

5 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Kasabian wybiera się w najbliższym czasie w trasę koncertową w Anglii. Grupa zagra koncerty m.in. w Royal Albert Hall w Londonie. Nie wszystkim fanom udało się kupić bilety, a szczególnie pokrzywdzona okazała się Samantha Sugden, która odczekała swoje w kolejce a biletu nie dostała. Najgorsze, że jej chłopak Gavin Baron obiecał jej oświadczyny podczas koncertu.

Gdy członkowie Kasabian usłyszeli o sprawie ufundowali bilety dla pary.

– Początkowo brzmiało to nieco niedorzecznie – wspomina basista Chris Edwards. – Ale jak zobaczyliśmy kolejki, uznaliśmy, że trzeba docenić ludzi kochających muzykę.

– Nie moKasabiangłem uwierzyć w ofiarność zespołu – mówi Gavin Baron. – Na początku był to tylko żart, ale teraz wygląda to całkiem poważnie. Zaoszczędziłem pieniądze na właściwy pierścionek. Chce się jej oświadczyć jak trzeba. Zasłużyła na to.

Grupa Kasabian istnieje od 1997 roku, ale swój imienny debiut wydała dopiero w 2004. Krążek trzykrotnie pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii. W dotychczasowej karierze sprzedali blisko 6 milionów płyt. Na koncie mają aż 7 nagród magazynu NME, 4 statuetki Q Awards i nagrodę Brit Award. Ostatni album zespołu „For Crying Out Loud” ukzała sie w 2017 roku.