Gwen Stefani i Gavin Rossdale znaleźli porozumienie w sprawie rozwodu

26 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Muzycy byli małżeństwem przez 13 lat. Mają troje dzieci – Kingstona (9 lat), Zumę (6 lat) i rocznego Apollo. Informacja o tym, że się rozwodzą dotarła do mediów w sierpniu 2015 roku. Teraz artyści doszli do porozumienia, m.in. w sprawie opieki nad synami, którą się podzielą. Ponieważ nie było intercyzy, ich wspólny majątek ma być podzielony na pół. Rockman z zespołu Bush zgodził się podobno na nieco mniejszą sumę, by jak najszybciej sfinalizować rozwód.

Gwen Stefani ostatnio pojawiła się na płycie Snoop Dogga „Bush” oraz na soundtracku filmu „Do utraty sił” („Southpaw”), gdzie zaśpiewała w piosence z Eminemem. Artystka ma na koncie dwa solowe albumy – „Love. Angel. Music. Baby.” (2004) i „The Sweet Escape” (2006). Jej dorobek z zespołem No Doubt zamyka longplay „Push and Shove” z września 2012 roku. W październiku 2015 wypuściła singel „Used To Love You”.

Gavin Rossdale wydał jeden samodzielny krążek, „WANDERlust” (2008). Jego zespół Bush w październiku 2014 roku wydał płytę „Man On the Run”. Rockman regularnie udziela się aktorsko. Ostatnio można go było podziwiać w filmie „Bling Ring” czy serialu „Hawaii 5.0”.