Gwiazda „Skazanych” w teledysku Noviki

20 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Lekko”. Muzykę skomponował Adam Brass, a współautorem tekstu jest Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru). Piosenka zapowiada nowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Klimat utworu opowiadającego o potrzebie całkowitego wyzwolenia i ucieczki od rutyny.

– Oto jest! Moja nowa piosenka i teledysk zrealizowany w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats – cieszy się artystka. – Reżyseria Martin Rath i wspaniała Marianna Zydek w roli głównej.

Z efektem można zapoznać się tutaj.

Novika to polska piosenkarka, DJ-ka, autorka muzyki i tekstów oraz dziennikarka radiowa. Na koncie ma udział w nagraniach Smolika czy Fisza, album zespołu Futro, zbiór duetów pod tytułem „Feat. Novika” oraz trzy solowe płyty. Ostatnia z nich to „Heart Times” z 2013 roku. Dwukrotnie została nagrodzona Fryderykiem. Występowała na najważniejszych festiwalach w Polsce (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka) i zagranicą (The Great Escape, Waves Wienna, Wilsonic Festival). Regularnie występuje również w klubach w całym kraju dzieląc scenę z Mr. Leksem. Od lat na antenach różnych rozgłośni prezentuje własną selekcje najświeższych elektronicznych brzmień (aktualnie „Leniwe – Serwuje Novika” w Czwórce).

Marianna Zydek znana jest z serialu „Skazane” czy filmu „Panie Dulskie”. Ostatnio wystąpiła w czekającym na premierę obrazie Filipa Bajona „Kamerdyner” u boku Sebastiana Fabijańskiego czy Borysa Szyca.