Gwiazdor „Stranger Things” wspiera Maca DeMarco

23 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Wolfhard, który w popularnej produkcji Netfliksa gra Mike’a Wheelera, pojawił się na scenie podczas koncertu swego idola, Maca DeMarco. Mac zaprosił aktora i muzyka, by zagrał na gitarze w trakcie show w Atlancie.

Koleżanka Finna z planu, Natalia Dyer (która gra Nancy Wheeler) uchwyciła wszystko na kamerze. Amatorski zapis występu można znaleźć na jej Instagramie.

Finn Wolfhard już wcześniej chwalił się coverami Nirvany, New Order i właśnie Maca DeMarco.

Obecnie trwają prace nad drugim sezonem „Stranger Things”. Akcja będzie rozgrywać się blisko rok po wydarzeniach z pierwszej części. Ponownie znajdziemy się w miasteczku Hawksins, w stanie Indiana. Do swych ról wracają Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Ponadto udział potwierdzili Sean Astin i Paul Reiser. Cykl trafi na platformę Netflix w Halloween 2017 roku, czyli 31 października.

Twórczość DeMarco charakteryzuje się ogromnym, naturalnym luzem, przez co muzyka Maca dorobiła się określenia „próżniaczy rock”. Sam DeMarco woli określać ten gatunek „jizz jazz”. Jego najnowszy longplay to „This Old Dog” z 5 maja 2017 roku.