„Gwiezdne wojny” w rytmie hitu Bee Gees

23 grudnia 2015
ok. 1 minuta czytania

By udowodnić, że saga wciąż żyje i ma się dobrze, połączono ujęcia z obrazów z piosenką „Stayin' Alive” Bee Gees. Jak materiał z produkcji science fiction wypada w rytmie disco można sprawdzić pod tym adresem.

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” trafiły do kin 18 grudnia i zarobiły już ponad pół miliarda dolarów na całym świecie.

Przypomnijmy, że w nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow. Dzieło wyreżyserował J.J. Abrams, który również – razem z Lawrence’em Kasdanem – napisał scenariusz.

Piosenka „Stayin' Alive” pochodzi z 1977 roku, czyli tego samego, w którym na ekrany trafił pierwszy film George’a Lucasa, „Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja”. Utwór znalazł się jednak na soundtracku innej kinowej produkcji – „Gorączka sobotniej nocy”.