Gwyneth Paltrow ciągle kocha Chrisa Martina

26 lipca 2018
ok. 2 minut czytania

Po czterech latach od rozwodu z Chrisem Martinem aktorka przyznaje, że bardzie boleśnie przeżyła tamten okres. Gwyneth Paltrow nie mogła zrozumieć reakcji ludzi na oświadczenie o rozstaniu. Aktorka napisała wówczas, że para zdecydowała się na „świadome rozstanie” („conscious uncoupling”).

– Nie mogłam zrozumieć gwałtownej reakcji ludzi – wspomina Gwyneth Paltrow. – Tak naprawdę chciałam napisać, że boleśnie przeżywamy rozstanie. Że ponieśliśmy porażkę i że będziemy starali się żyć dalej. Nie zdawałam sobie sprawy, że mój język może być tak źle zrozumiany.

Aktorka przyznała tez, że przed rozstaniem chciała mieć trzecie dziecko z piosenkarzem.

– Na początku po rozstaniu było naprawdę ciężko – wspomina aktorka. – Nie chciałam go widzieć, nie chciałam z nim jeść obiadów i on nie chciał jeść ze mną obiadu. Na szczęście oboje mamy podobne podejście do wychowania dzieci. Mamy podobne systemy wartości, więc staram się skupić na tym co można kochać w Chrisie. A tych rzeczy jest naprawdę sporo, więc nie tak trudno go kochać. Poza tym mam do niego absolutne zaufanie.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to „A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę „Kaleidoscope”. Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

Gwyneth Paltrow ostatnio można było oglądać w filmach „Bezwstydny Mortdecai” i „Spider-Man: Homecoming”. Niedawno zakończyła prace na planie „Avengers: Wojna bez granic”.