Hailee Steinfeld znów będzie śpiewać w „Pitch Perfect”

16 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Aktorka i wokalistka poinformowała za pośrednictwem Instagramu, iż zobaczymy ją w trzeciej części produkcji. Zdjęcie i krótki komunikat – „Spokojnie, będę tam #PitchPerfect” – można znaleźć pod tym adresem.

Post jest prawdopodobnie reakcją na wpis gwiazdy serii, Anny Kendrick, która kilka dni wcześniej zamieściła fotkę z obsadą „Pitch Perfect” (do sprawdzenia tutaj), na której zabrakło Hailee Steinfeld.

W serii „Pitch Perfect” śledzimy losy studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hip-hopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłości.

W obsadzie znajdą się także Ruby Rose, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Anna Camp, Alexis Knapp i Rebel Wilson. Za kamerą staje Trish Sie.

Premierę „Pitch Perfect 3” zaplanowano na 22 grudnia 2017 roku.

We wrześniu 2016 roku do kin w USA trafiła komedia „The Edge of Seventeen” z udziałem Hailee Steinfeld. Gwiazda ma na koncie EP-kę „Haiz” wydaną w listopadzie 2013 roku. Właśnie z tego krążka pochodzi numer „Starving”.