Haitański hymn Jasona Derulo na mistrzostwa świata w piłce nożnej

12 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Piosenka przygotowana przez Jasona Derulo nosi tytuł „Colors”. Klip można zobaczyć poniżej. Wypełniony flagami klip został zrealizowany m.in. na Haiti skąd pochodzą rodzice Jasona Derulo. W niewielkiej roli w piosence pojawia się Wyclef Jean.

– Podczas moich licznych podróży poznałem piękno polegające na różnorodności świata – mówi Jason Derulo. – Napisałem piosenkę „Colors” by zamanifestować te różnorodność i być częścią niesamowitej energii, która wyzwala się podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Podczas turnieju zobaczymy najwspanialszych sportowców świata i cieszę się, że mogę być częścią tego wydarzenia.

Wcześniej hymny na mistrzostwa świata w piłce nożnej dostarczali Shakira („Waka Waka” 2010 rok) oraz Carlos Santana, Wyclef Jean i Avicii („Dar um Jeito (We Will Find a Way) 2014 rok).

Jason Derulo to wokalista, kompozytor, aktor i tancerz z Florydy, który od pewnego czasu mieszka w Los Angeles.Ostatnia regularna płyta muzyka to „Everything Is 4” z 2015 roku. Rok później ukazała się „Platinum Hits”, kompilacja największych hitów Jasona podsumowująca 10 lat jego kariery. W tym czasie wokalista sprzedał ponad 56 milionów singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle”, „Talk Dirty”, „In My Head” i „Whatcha Say”. Jason jest autorem lub współautorem wszystkich swoich hitów. Wideoklipy artysty obejrzało ponad miliard użytkowników YouTube’a.