Hans Zimmer pracuje dla Jamesa Bonda

7 stycznia 2020
ok. 1 minuta czytania

Reżyser filmu Cary Fukunaga chciał by muzykę do filmu napisał jego stały współpracownik Dan Romer. Ponieważ jednak doszło do konfliktu między Eon Productions zarządzanym przez rodzinę Broccoli, a kompozytorem jego pracę przejął Hans Zimmer. Będzie to pierwsze spotkanie niemieckiego kompozytora z Bondem, który ma na koncie 10 nominacji do Oscara i jedną statuetkę.

Nowy, 25. już Bond, czyli „Nie czas umierać” w kinach pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. Jako Bond wystąpi oczywiście Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga („Detektyw”).

Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, wzmocnieni przez Anę de Armas, Daliego Benssalah, Davida Dencika, Lashanę Lynch, Billy’ego Magnussena oraz nagrodzonego Oscarem Ramiego Maleka, to obsada godna 25. odsłony Bonda, a zarazem ostatniego występu Daniela Craiga w tej roli.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Hans Zimmer pracował/będzie pracował ostatnio przy filmach „Diuna”, „Top Gun: Maverick” czy „Wonder Woman 1984”.