Har Mar Superstar śladami Mötley Crüe

30 czerwca 2004
ok. 1 minuta czytania

Materiał na ten album został nagrany w Los Angeles. Jego produkcją zajął się John Fields. Na płycie gościnnie wystąpili Karen O i Nick Zinner z kapeli Yeah Yeah Yeahs oraz zespół Northern State.

Przypomnijmy, że pod szyldem Har Mar Superstar działa Sean Tillman. W Los Angeles przebywał on w legendarnymi mieszkaniu na Sunset Strip, z którego wcześniej korzystali członkowie grupy Mötley Crüe. Muzyk przyznał, że w ten sposób starał się stworzyć „najbardziej rock’n’rollowy longplay w historii R&B”.

– To krążek, o którym marzyłem przez całe życie – tłumaczy Tillman. – „The Handler” stanowi kronikę wszystkich wzlotów i upadków, jakich doznałem przez ostatnie dwa lata. Nic na tym albumie nie znalazło się bez powodu. Moim celem było nagranie bardzo „ludzkich” utworów, odwołujących się do całej gamy uczuć: od radości po samotność.

Premiera nowego dzieła Har Mar Superstar przewidziana została na 6 września. Poprzedzi go singel z kompozycją „DUI”, który ukaże się trzy tygodnie wcześniej. „The Handler” będzie trzecią płytą Seana Tillmana. Poprzednimi były „Har Mar Superstar” (z 2000 roku) i „You Can Feel Me” (2002).