„Harry Potter i Komnata Tajemnic” na koncertach

13 czerwca 2017
ok. 2 minut czytania

Koncerty symfoniczne do filmów o Harrym Potterze wracają do Polski z drugą częścią „Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert”. Wydarzenia odbędą się w październiku w pięciu polskich miastach: Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Ścieżkę dźwiękową autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480-calowym ekranie HD. Koncerty są częścią światowego tournée, stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros. Consumer Products. Koncerty muzyki filmowej do serii filmów o Harrym Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku są kolejną magiczną przygodą w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

Oto harmonogram występów:
16 października – Azoty Arena Szczecin
17 października – Hala Stulecia Wrocław
18 października – Hala Torwar Warszawa
19 października – Arena Poznań
21 października – Tauron Arena Kraków

Bilety dostępne na Eventim.pl: i autoryzowanych punktach sprzedaży od 10 kwietnia.

W „Harry Potter i Komnata Tajemnic” na początku drugiego roku w szkole czarodziejów walczą nawet drzewa, latają samochody, a przed niebezpieczeństwem ostrzegają Harry’ego (Daniel Radcliffe) domowe elfy. W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół. Druga część przygód Harry’ego Pottera to kolejny rok wyjątkowych, ale także niebezpiecznych przygód, które zapowiada krwawy napis na ścianie „Otworzy się Komnata Tajemnic”. Ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry’ego, Rona (Rupert Grint) i Hermiony (Emma Watson) odwagi i wykorzystania wszystkich magicznych zdolności.