Harry Styles prawie Henem Solo

12 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalista i aspirujący aktor starał się o rolę w produkcji o przygodach młodego Hana Solo. Był podobno jednym z faworytów i miał duże szanse na udział w obrazie. Okazało się jednak, że inne zobowiązania, głównie dotyczące solowej kariery muzycznej, nie pozwoliły mu zaangażować się w projekt.

Styles zdołał jednak zaliczyć debiut aktorski i w lipcu będzie można go oglądać w „Dunkierce” Christophera Nolana.

Anglik niedawno wypuścił pierwszy samodzielny singel „Sign of the Times”. Bogato zaaranżowanej ballady można posłuchać na YouTube.

23-latek podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia. Utwory Harry’ego mają być utrzymane w stylistyce brytyjskiego rocka z lat 70. i takich wykonawców jak Queen czy David Bowie.

Przypomnijmy, iż rolę Hana Solo ostatecznie otrzymał Alden Ehrenreich. Dzieło opowiadać będzie o młodym przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. Za reżyserię odpowiadają Phil Lord i Christopher Miller. Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku i według wcześniejszych doniesień będzie otwarciem trylogii.

Przypomnijmy, iż do tej pory postać Hana Solo portretował Harrison Ford.