Harry Styles solo w kwietniu

27 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Muzyk, a ostatnio także aktor, przygotował reklamę – prawdopodobnie – singla. Pełen dramaturgii klip z fragmentem granej na fortepianie melodii zawiera datę 7 kwietnia. Tytuł piosenki na razie nie jest znany. Nie wiadomo też, kiedy można spodziewać się całej płyty 23-latka.

Wokalista podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia. Styles pracował z Jeffem Bhaskerem, który produkował nagrania dla Kanye Westa, The Rolling Stones czy Pink, a także pomagał Markowi Ronsonowi przy „Uptown Funk”. Utwory Harry’ego mają być utrzymane w stylistyce brytyjskiego rocka z lat 70. i takich wykonawców jak Queen czy David Bowie.

Ostatni longplay One Direction, „Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Obecnie członkowie zespołu zajmują się indywidualnymi projektami. Harry Styles ostatnio zajęty był na planie filmu „Dunkierka”(„Dunkirk”) Christophera Nolana.