Heather Nova zagra w Warszawie

7 września 2011
ok. 1 minuta czytania

Heather Nova to indierockowa poetka, wokalistka i kompozytorka, która do dzisiaj nagrała osiem albumów studyjnych. Jej debiutancka EP-ka, „These Walls”, ukazała się w 1990 roku, a pierwszy longplay, „Glow Stars”, dopiero trzy lata później, kiedy została zauważona grając na ulicach Londynu. Heather mieszkała wtedy na squacie i zarabiała, grając w małych kafejkach w okolicach stacji Waterloo.

Sukces komercyjny osiągnęła albumem „Oyster” z 1995 roku promowanym singlami „Walk This World” i „London Rain”. Kolejne studyjne albumy Heather to: „Siren” (1998), „South” (2001), „Storm” (2003), „Redbird” (2005) i „The Sorrowjoy” (2006). Jej najnowszy longplay „300 Days At Sea” pochodzi z maja 2011 roku. Artystka ma na koncie współpracę z Dido, grupą Eskobar, a nawet producentem muzyki tanecznej, Andre Tannebergerem, znanym szerszej publiczności jako ATB.

W Warszawie artystka promować będzie ostatni album, „300 Days At Sea”.

Bilety w cenie 69 złotych (przedsprzedaż), 79 złotych (w dniu koncertu) dostępne są w kasie klubu, sklepach Media Markt i Saturn, bileteriach Empik oraz punktach sprzedaży Ticketpro i Eventim na terenie całego kraju.