Hospitality także w Krakowie

5 sierpnia 2013
ok. 2 minut czytania

Austriacki duet Camo & Krooked w składzie Reinhard Rietsch i Markus Wagner to żywiołowa bomba. Wspólnie zachwycają od 2007 roku, w 2010 stali się częścią Hospital Records. Już po pierwszych produkcjach okrzyknięto ich jednymi z największych talentów na scenie drum 'n' bass, do tej pory udowadniają, że zasłużyli na ten tytuł. Nie boją się eksperymentować, a dopracowane w każdym szczególe wokale i beaty właściwie zawsze trafiają w dziesiątkę i zyskują ogromne uznanie fanów. Jesienią tego roku, ukaże się kolejny album duetu, z którego produkcje będziemy mieli szczęście usłyszeć w Krakowie. Nowy krążek zapowiada singel „All Night”.

Danny Byrd to jeden z pierwszych artystów zapisanych do wytwórni Hospital. To postać znana każdemu, kto uważa się za fana d’n’b – jego utwory należą do kanonu muzyki elektronicznej. Inspiracje brytyjskiego DJ-a i producenta sięgają takich nurtów jak house, R&B, rave czy jungle. W 2008 wydał pierwszy, długo wyczekiwany album „Supersized”, dwa lata później ukazał się „Rave Digger”. Obecnie jest świeżo po premierze najnowszego, trzeciego albumu – „Golden Ticket”.

Metrik znajduje się wśród najnowszych i najbardziej cenionych gwiazd angielskiej wytwórni. Wcześniej tworzył także pod skrzydłami Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio. Jego sięgające rave’u inspiracje, euforyczne produkcje oraz popisy na żywo robią wrażenie na fanach na całym świecie.

Obok gwiazd Hospital Records na scenie pojawią się również Wrec MC i Greenhouse Effect.

Pierwsza, promocyjna pula biletów na Hospitality w cenie 49 zł jest już dostępna w bardzo ograniczonym nakładzie. Sprzedaż wyłącznie na Muno.pl oraz na Biletomat.pl.