Hot Chip podkręcają Katy Perry

17 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Twórcy przeboju „Over and Over” wzięli na warsztat piosenkę „Chained to the Rhythm”. W numerze amerykańską piosenkarkę wsparł Skip Marley, wnuk Boba Marleya. Panowie z Hot Chip w remiksie dodali z kolei charakterystyczną dla swych nagrań taneczną pulsację. Z efektem można się zapoznać pod tym adresem.

To pierwsza piosenka Amerykanki od 4 lat. Niebawem powinniśmy poznać nowy singel zapowiadający jej nadchodzący album.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku.

Hot Chip to twórcy przebojów „Over and Over” i „Ready for the Floor”. Pochodzący z Londynu zespół proponuje mieszkankę indietroniki i alternatywno-tanecznego grania. W 2006 roku zostali nominowani do Mercury Prize a w 2009 do Grammy (za „Ready for the Floor”). Na koncie mają sześć płyt, z których ostatnia to „Why Make Sense?” z maja 2015 roku.

Jeden z członków formacji, Joe Goddard, szykuje się do wydania solowej płyty „Electric Lines”, która ukaże się 21 kwietnia.