Hundredth po raz pierwszy w Polsce

11 lutego 2014
ok. 1 minuta czytania

Grupa Hundredth powstała w 2008 roku. Gra melodyjny hardcore z elementami metalcore’u i jest jednym z niewielu chrześcijańskich zespołów w tym gatunku muzycznym. Poza nagrywaniem dla Mediaskare Records muzycy prowadzą też fundację Hope Into Humanity. Pozycja obowiązkowa dla fanów The Ghost Inside, It Prevails czy Heart In Hand. Będzie to ich pierwsza wizyta kapeli w naszym kraju.

Being As An Ocean powstał w 2012 roku i szybko zachwycił charakterystycznym stylem, na który składają się chwytliwe riffy, przejmujące, emocjonalne teksty oraz wokal, w którym melodyjne partie splatają się z krzykiem, melorecytacją i szeptem. Debiutancki album „Dear G-d…” ukazał się 23 października i z miejsca podbił serca fanów melodyjnego post-hardcore’u. Muzycy z Kalifornii wracają do Polski po świetnie przyjętych koncertach w marcu 2013 roku w Poznaniu i Warszawie.

Counterparts grają od 2007 roku. Z początku znani tylko w Kanadzie, szerszej publiczności zaprezentowali się debiutanckim albumem „Prophet” w 2010 i ich kariera nabrała rozpędu – koncerty m.in. z Shai Hulud, kontrakt z Victory Records, kolejne albumy. Od początku Couterparts charakteryzują emocje, energia, melodia i pasja. O potencjale ich występów, można było się przekonać podczas niedawnego koncertu w Krakowie.

Polar to kolejna perełka brytyjskiej sceny hardcore. 10 lutego 2014 roku ukazała się druga płyta bandu „Shadowed by Vultures”. W październiku 2013 roku zespół odwiedził Polskę, supportując Funeral For a Friend.

Bilety: 44 zł (55 zł w dniu koncertu) wyłącznie na stronie Bilety24.pl.