Hurts na dwóch koncertach w Polsce. Nowy singiel w sieci

30 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Angielski duet zagra 6 kwietnia 2021 roku na warszawskim Torwarze i 7 kwietnia 2021 roku w MCK w Katowicach. Grupa przyjedzie do Polski w ramach promocji najnowszej płyty \”Faith\”, która ukaże się 4 września.

Po dotychczas opublikowanych piosenkach \”Voices\”, \”Suffer\” i \”Redemption\” promujących album \”Faith\”, dzisiaj Hurts udostępniają \”Somebody\”.

– \”Somebody\” to piosenka o buncie, uporze, sile i wznoszeniu się po tym, gdy zostałeś powalony – mówią muzycy o utworze. – To odmiana wobec dotychczas opublikowanych piosenek, ale pokazuje intensywność i energię, które charakteryzują część nowego albumu.

Wideo do tego numeru kontynuuje pasję zespołu Hurts do konceptualizacji, w której Hutchcraft zachowuje pozory, przemierzając surrealistyczne miasto zamieszkałe przez egzotyczne ptaki; jego puste stąpanie jest podtrzymywane tylko przez gwałtowne szarpnięcia, jak gdyby demon był poddawany egzorcyzmom, zanim osiąga punkt kulminacyjny w szalonym, swobodnym tańcu. \”Somebody\” kontynuuje tradycję klasycznej oprawy wizualnej Hurts; jest przemyślany, wypełniony sztuką i potężny, pełen podprogowego znaczenia.

Przedsprzedaż biletów na koncerty w Polsce dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 5 sierpnia o 10.00 i potrwa do piątku, 7 sierpnia do 9.00.
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 6 sierpnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 7 sierpnia do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 7 sierpnia o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.