Ice Cube rujnuje koncert znanego artysty

27 marca 2008
ok. 1 minuta czytania

Fabuła obrazu koncentruje się na dwóch promotorach muzycznych, którzy postanawiają zorganizować imprezę z udziałem wielkiej gwiazdy. Udaje im się co prawda zaprosić artystę z górnej półki, jednak gdy przychodzi do koncertu, okazuje się, że zadanie znacznie ich przerosło.

Ice Cube i Matt Alvarez zajmą się produkcją komedii. Nazwisko reżysera poznamy już niebawem, a już w najbliższych dniach rozpocznie się casting do filmu. Twórcy projektu wierzą, że do roli gwiazdora uda im się zaangażować znanego rapera, który zagra sam siebie.

Ice Cube zakończył niedawno prace na planie filmu „The Longshots” w reżyserii Freda Dursta. Amerykańska premiera obrazu odbędzie się 25 lipca.

Dotychczasową dyskografię Kalifornijczyka wieńczy wydawnictwo „Laugh Now, Cry Later” z czerwca 2006 roku. 16 czerwca ukaże się nowa płyta, „Raw Footage”. Na profilu My Space twórcy można zapoznać się z dwoma nowymi kawałkami – „GRMMDI” i „Gangsta Rap Made Me Do It”. Do drugiego z nagrań powstał teledysk, który można obejrzeć pod tym adresem.