Idris Elba popularniejszy jako DJ

13 sierpnia 2013
ok. 1 minuta czytania

Anglik, który zasłynął rolami w serialach „Prawo ulicy” i „Luther” regularnie występuje jako DJ (m.in. w londyńskim klubie Love & Liquor) i tworzy muzykę pod pseudonimem Driis, a ostatnio też jako 7Wallace. Ponadto ma na koncie współpracę z Jayem Z czy Macy Gray, a także występy w klipach Busty Rhymesa i Mumford and Sons.

– Nadal otrzymuję propozycje, by grać imprezy dla sław – wyjaśnia gwiazdor. – Nie do końca mi to odpowiada, bo jestem aktorem, który bawi się w DJ-kę, a nie na odwrót. Poza tym, choć mam swój styl i ludzie słyszeli, że mam do tego smykałkę, nie do końca wiedzą, czego się po moich setach spodziewać. Zresztą, ja bardzo szybko dostosowuję się do uczestników imprez, które prowadzę.

Aktor przyznał jednak, że lubi występy, gdyż dostarczają mu wielkich emocji. – Mam motyle w brzuchu, kiedy stoję przed 6 tysiącami ludzi – tłumaczy. – Żadne aktorskie umiejętności tu się nie przydają, musisz mieć instynkt, umieć reagować i czytać publiczność. Czegoś takiego nie doświadczysz na planie.

Na dużym ekranie Elbę ostatnio można było podziwiać w obrazie „Pacific Rim”.