Iggy Azalea na płycie Demi Lovato

4 sierpnia 2015
ok. 1 minuta czytania

– Jestem szczęśliwa, że nie tylko będę jedną z jej druhen, ale i dlatego, że to jedna z moich najbliższych przyjaciółek i to wielki zaszczyt, że pojawi się na mojej płycie – wyjaśnia Lovato. – Próbuję ustalić, w której piosence powinna wystąpić. Na pewno jednak ją usłyszycie.

Artystka opublikowała niedawno utwór „Cool for the Summer”, który zapowiada jej nadchodzące, niezatytułowane wydawnictwo. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay „Demi” z maja 2013 roku. Gwiazdę ostatnio można było podziwiać na małym ekranie w produkcjach „Glee” i „Sonny with a Chance”, a ostatnio potwierdziła udział w serialu „Od zmierzchu do świtu” oraz w filmie „Get Smurfy”, gdzie użyczy głosu Smerfetce.

Iggy Azalea przyjęła oświadczyny amerykańskiego koszykarza Nicka Younga i właśnie planuje ślub. Australijka ma na koncie jeden album, „The New Classic” z kwietnia 2014 roku. Wznowienie dzieła, przemianowane na „Reclassified”, ukazało się w listopadzie 2014 roku. Raperka pojawiła się gościnnie w utworze Britney Spears, „Pretty Girls”.