Igorrr w Warszawie: Zmiana daty i lokalizacji koncertu

17 grudnia 2020
ok. 2 minut czytania

Nazwa Igorrr to wizja genialnie szalonego Francuza Gautiera Serre. Przez lata realizowana przez niego samodzielnie, a od 2017 roku funkcjonująca w czteroosobowej formacji z Gautierem odpowiadającym za kompozycje, programowanie i wokale. Pozostała trójka członków kapeli to wokaliści Laure Le Prunenec i Laurent Lunoir oraz bębniarz Sylvain Bouvier. Igorrr nagrywa dla jednoznacznie kojarzącej się z metalem wytwórni Metal Blade, ale metal bynajmniej nie wyczerpuje palety dźwięków tworzonej przez Francuza.

Gautier przyznaje się do inspiracji muzyką klasyczną, trip hopem, hip-hopem, death i black metalem, djentem, industrialem, czy tradycyjną muzyką z Bałkanów. Jak sam mówi: \”Chcę po prostu tworzyć muzykę, którą kocham, bez zastanawiania się, czy jest ona zbyt skomplikowana albo zbyt odległa od tego, co lubią ludzie\”. Nie uznaje granic. Dla niego proces tworzenia to coś na kształt wielkiej imprezy, na której stawili się fani przeróżnych gatunków muzyki. Świetnie oddaje to, chociażby tytuł wydanego w 2017 roku albumu \”Savage Sinusoid\”, którym Serre rozpoczął współpracę z Metal Blade. Gościnnie pojawił się Travis Ryan z Cattle Decapitation.

Do Warszawy razem z Igorrrem przyjadą Otto Von Schirach oraz Drumcorps.

Wszystkie zakupione bilety na koncert będą ważne w nowym terminie oraz miejscu wydarzenia. W związku ze zmianami, umożliwiono dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek w miejscu ich zakupu. Bilety na przełożony koncert Igorrr można nadal wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Szczegóły pod tym adresem. https://link.freshmail.mx/c/ottsqhz2ir/6vy6qm3gnl