J Balvin gwiazdą imprezy Fortnitemares

4 listopada 2020
ok. 1 minuta czytania

Koncert odbył się w Fortnite’s Party Royale, społecznej przestrzeni gry, w której gracze mogą spotkać się z przyjaciółmi, by oglądać koncerty, filmy lub po prostu miło spędzać czas.

– Zawsze szukam innowacyjnych sposobów na połączenie się z fanami, którzy tak wspaniale wspierają mnie w mojej karierze i tworzeniu muzyki – mówi J Balvin. – Chciałbym też docierać do nowych słuchaczy. Partnerstwo z Fortnite jest niesamowitą formą zagrania koncertu w 2020 roku.

J Balvin znajduje się w top 10 najchętniej streamowanych artystów w 11 krajach Spotify oraz top 10 najpopularniejszych artystów Apple Music w 14 krajach. Magazyn \”Billboard\” nazwał go \”najbardziej przełomowym artystą muzyki latino od wielu, wielu lat\”, a Pitchfork okrzyknął Balvina \”twarzą współczesnego reggaeton\”. Artysta przewodzi drugiemu pokoleniu Musica Urbana. Jego dyskografię zamyka album \”Colores\”. Najnowszy przebój J Balvina to \”Un Dia (One Day)\” – efekt współpracy z Duą Lipą, Bad Bunny oraz Tainy. W Stanach singiel ma już sześciokrotny status platyny.