J Balvin i Skrillex zapraszają na imprezę

5 lipca 2021
ok. 1 minuta czytania

W klipie do \”In Da Getto\” możemy oglądać gwiazdy TikToka: Khaby\’ego Lame i Mufasę. Za produkcję singla odpowiadają Skrillex i Tainy. W utworze słyszymy sample z hitu z lat 90. o tym samym tytule w wykonaniu Davida Moralesa i The Bad Yard Club feat. Crystal Waters & Delta. Wersja Moralesa była bardzo ważnym elementem nowojorskiej kultury, więc nie dziwi, że Balvin, Skrillex i Tainy sięgnęli po ten utwór, by stworzyć nowy klasyk na wakacje.

Singiel to także część #TimepoDeBalvin (Czas Balvina), w ramach którego artysta wydaje co tydzień nowy kawałek – raz zaprasza wschodzące gwiazdy, by później wydać duet z legendami sceny.

Światowy ambasador reggaeton, czterokrotny laureat Latin Grammy J Balvin znajduje się obecnie w Top 10 najpopularniejszych artystów w 11 krajach w Spotify i 14 krajach w Apple Music. Magazyn \”Billboard\” nazwał go \”największym objawieniem latno od wielu lat\”, a Pitchfork \”twarzą współczesnego reggaeton\”.

Sonny Moore aka Skrillex to 33-leni producent, DJ, muzyk, wokalista i kompozytor pochodzący z Los Angeles, który ma na koncie 8 Grammy, co jest rekordowym wynikiem dla artysty muzyki elektronicznej. Lista jego współpracowników to pierwszoligowe gwiazdy – Justin Bieber, Bruno Mars, FKA Twigs, Kid Cudi, Boys Noize, A$AP Rocky, Diplo i wielu innych.