J. Cole zapowiada trzy nowe projekty

31 grudnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Oczekiwano, że w tym roku pojawi się kontynuacja albumu \”KOD\” z 2018 roku, a J. Cole sugerował w listopadzie, że płyta \”The Fall Off\” zostanie wydana w 2020 roku. Szósty album studyjny rapera z Północnej Karoliny został jednak ostatecznie opóźniony z powodu pandemii koronawirusa.

Wczoraj J. Cole udostępnił post na Instagramie, w którym przekazał fanom aktualne informacje o swoich nadchodzących muzycznych planach. Wygląda na to, że raper zaplanował trzy nowe wydawnictwa a \”The Fall Off\” zostanie poprzedzony dwoma projektami zatytułowanymi \”The Off-Season\” oraz \”It’s A Boy\”.

J. Cole zadebiutował bardzo dobrze ocenioną płytą \”Cole World: The Sideline Story\” w 2011 roku. Dwa lata później ukazał się album \”Born Sinner\”, a w grudniu 2014 \”2014 Forest Hills Drive\”. Pierwsze dwa krążki pokrył się w Stanach platyną, a trzeci podwójną platyną. W grudniu 2016 roku Amerykanin wydał longplay \”4 Your Eyez Only\”, który także uzyskał platynowy status. Jego ostatnie dzieło to \”KOD\” z kwietnia 2018 roku.