Jackson Harris zaśpiewa przed Codym Simpsonem

17 marca 2015
ok. 1 minuta czytania

Jackson Harris, podobnie jak Cody Simpson, jest dopiero u progu muzycznej kariery. Obu artystów łączy to, że zaczynali od coverów. Simpson zasłynął latem 2009 roku, kiedy śpiewał utwory Justina Timberlake’a i The Jackson 5. Harris wypłynął rok później, kiedy przerobił utwór Jaya Z i Alicii Keys „Empire State Of Mind”. Piosenka trafiła na serwis YouTube w marcu 2010 roku i w krótkim czasie zdobyła sporą popularność – obejrzało ją około 200 tysięcy osób. Niedługo później Harris nagrał debiutancką EP-kę zatytułowaną „Long Story Short”. Do tej pory ma w dorobku dwie takie produkcje, a poza tym sześć singli i kilkanaście udanych coverów. Jego najnowsze piosenki to „Miss Me” i „Life Through A Lens”. Drugiej z nich można posłuchać pod tym adresem.

Amerykanin w roli supportu Australijczyka ma spore doświadczenie, ponieważ otwierał jego europejskie występy w ramach „Acoustic Sessions Tour” w ubiegłym roku.

Bilety dostępne są za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl i Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.