Jaden Smith twierdzi ze Tyler, The Creator to jego chłopak

19 listopada 2018
ok. 2 minut czytania

Jaden Smith wyznał ni mniej ni więcej tylko że Tyler, The Creator jest jego chłopakiem. Informacja jest dość zaskakująca biorąc pod uwagę, że 20-letni Jaden Smith wcześniej spotykał się jedynie z paniami, wśród których były mi.in. Odessa Adlon oraz modelka Sarah Snyder.

Tyler, The Creator nie potwierdził informacji, ale też nie zaprzeczył jej oficjalnie.

Jaden Smith występował w serialu „The Get Down”, a niedawno skończył pracę z Carą Delevingne na planie filmu „Life In A Year”, który kręci twórca „Listów do M.” czy „Planety singli”, Mitja Okorn. Debiutancka płyta „Syre” ukazała sie w 2017 roku.

Tyler, the Creator przez lata był nieformalnym liderem i współzałożycielem kolektywu hiphopowego Odd Future. To tam swoją karierę rozpoczynali Frank Ocean, Earl Sweatshirt czy Syd the Kid. Jego debiutem był mikstejp „Bastard” z 2009 roku, który wyznaczył artystyczną drogę artysty – samowystarczalność. Skomponował i wyprodukował praktycznie wszystkie utwory na swoich trzech kolejnych studyjnych albumach. Do tego kręcił teledyski, które same w sobie stawały się małymi dziełami sztuki. Za klip do „Yonkers” był nominowany do najważniejszej nagrody świata klipów – MTV Video Award. „Goblin”, „Wolf” i „Cherry Bomb” – trzy płyty Tylera to sukces artystyczny, ale i komercyjny – wszystkie znalazły się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboardu. Na krążkach Tylera można odnaleźć m.in. Kanye Westa, Pharrella, SchoolboyQ, a także prawie wszystkich członków Odd Future. Ostatnie dzieło rapera to „Flower Boy” z 2017 roku.