James Blunt zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie

17 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

James Blunt to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. W końcu \”You\’re Beautiful\”,ma ponad 500 milionów wyświetleń na YouTube. Nie ma wątpliwości, że James Blunt – z natury powściągliwy Anglik, a do tego były wojskowy, który stacjonował w Kosowie, całej swojej wrażliwości upust daje właśnie w muzyce. Dlatego nawet po 15 latach jego wyjątkowo autentyczna i bezkompromisowa twórczość nie przestaje zachwycać. W dobie muzyki elektronicznej oraz syntetycznej, James niezmiennie stawia na akustyczne brzmienia. Podczas koncertów na scenie zawsze staje ze swoją gitarą i dzięki autorskim utworom spowitym prawdziwą emocją – porusza widownię.

Na trasie \”Once Upon a Mind\”, w ramach której James zawita do Polski, nie zabraknie kultowych hitów wokalisty oraz utworów z ostatniego albumu, wprowadzających nową jakość w jego brzmienie. Sam artysta przyznaje, że kompozycje z \”Once Upon a Mind\” to najbardziej intymne piosenki, jakie stworzył.

Koncert Jamesa Blunta odbędzie się 29 maja 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Sprzedaż biletów rusza 19 maja 2021, a jedyną autoryzowaną bileterią jest biletserwis.pl.