James Corden daje lekcje jazdy Cardi B

18 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Cardi B to kolejna gwiazda, która zgodziła się na przejażdżkę samochodem z Jamesem Cordenem. Raperka wspólnie z komikiem wykonała swoje przeboje „Bodak Yellow”, „Drip”, „Bartier Cardi” czy „Money”. Gdy samochód pojawił się w okolicach szkoły Cardi B zachowała się jak nauczycielka: „Słuchajcie mamy , bo nie dostaniecie prezentów na gwiazdkę”.

Cardi B przyznała, że choć ma pięć aut, nie ma prawa jazdy. James Corden próbował więc nauczyć Cardi B jeździć autem, ale niezbyt dobrze mu poszło. Cardi B przy okazji przyznała, że ma pięć luksusowych aut, z którymi robi sobie zdjęcia.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.