James Murphy komponuje, Ad-Rock gra w „While We’re Young”

23 lipca 2014
ok. 1 minuta czytania

Komediodramat przedstawia historię pewnego sztywnego dokumentalisty (w tej roli Ben Stiller) i jego żony (Naomi Watts). Ich życie zmienia się, gdy poznają młodą, wyluzowaną parę (Adam Driver i Amanda Seyfried).

Murphy przygotuje muzykę do produkcji, z kolei Horovitz wystąpi w filmie jako żonaty przyjaciel bohaterów granych przez Stillera i Watts.

Dzieło na podstawie własnego scenariusza wyreżyseruje Noah Baumbach. Za produkcję odpowiadają Scott Rudin i Eli Bush. Premiera odbędzie się we wrześniu na festiwalu w Toronto.

Adam Horovitz ma już pewne doświadczenie aktorskie – wystąpił m.in. w filmach „Droga do domu” i „Pocałunek przed śmiercią”. Jego dorobek z Beastie Boys zamyka album „Hot Sauce Committee Part Two” z 2011 roku.

Trzeci i ostatni longplay LCD Soundsystem, „This is Happening”, miał premierę w maju 2010 roku. Zespół zakończył działalność koncertem, który odbył się w kwietniu 2011 roku w Madison Square Garden. Murphy miał już okazję pracować z Baumbachem przy jego filmie „Greenberg” z 2010 roku.