James Newton Howard poszukuje wokalistek do utworu z Igrzysk Śmierci

6 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Na scenie, oprócz autora muzyki do najpopularniejszych hollywoodzkich produkcji takich jak: „Igrzyska Śmierci”, „Mroczny Rycerz”, „King Kong”, „Pretty Woman” czy „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, zobaczymy chór oraz Czeską Narodową Orkiestrę Symfoniczną.

James Newton Howard poszukuje osób, chcących wykonać jeden z najsłynniejszych filmowych utworów ostatnich lat – „The Hanging Tree”. Piosenka powstała do trzeciej serii, bijącego rekordy popularności filmu „Igrzyska Śmierci” i oryginalnie została wykonana przez odtwórczynię głównej roli, aktorkę Jennifer Lawrence.

Jeśli potrafisz śpiewać i marzysz o występie na wielkiej scenie – to konkurs dla Ciebie. Do wygrania jest występ u boku wybitnego kompozytora muzyki filmowej w towarzystwie jednej z najlepszych europejskich orkiestr symfonicznych. Po zapoznaniu się z regulaminem, swoje zgłoszenie należy przesłać przez specjalnie przygotowaną stronę, załączając nagranie z własną wersją piosenki. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września. James Newton Howard osobiście dokona wyboru dwóch wokalistek, które zaśpiewają na koncertach w Polsce.

Pod tym adresem można obejrzeć filmik zachęcający do udziału w konkursie. Z kolei tutaj można przypomnieć sobie piosenkę „The Hanging Tree”.

Koncerty odbędą się jesienią:
26 listopada – TAURON Arena Kraków
27 listopada – Hala Torawa, Warszawa